weselalodz.pl

Pod tym adresem internetowym (weselalodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy zdjęcia z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich sugestii. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!