weselalodz.pl

Pod tym adresem internetowym (weselalodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Tego typu adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich uwag. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!